Poliklinika za dječje bolesti Sabol

Nagradni natječaj u suradnji s tematskim parkom iGRANDiA!

U suradnji s tematskim parkom iGRANDiA, koji se nalazi u Family mallu i uveseljava najmlađe svojim zanimljivim sadržajem, organizirali smo nagradni natječaj u kojem:

15 osoba darujemo s 2 ulaznice za cijeli tematski park.

Odlična je ovo prigoda da uživate u našoj pedijatrijskoj ordinaciji koju smo nedavno otvorili, ali uživate i u ostatku tematskog parka i bogatom sadržaju.

Sve što trebate napraviti je:

Igramo se do 01.07. kada ćemo odabrati pobjednike.

Vjerujemo da će ovaj inovativni i edukativni prostor biti zabavan i poučan za djecu i njihove roditelje. Naša misija je potaknuti znatiželju, educirati mlade umove i pružiti nezaboravna iskustva koja će obogatiti njihovo djetinjstvo.

Neka zabava i smijeh započnu, jer iGRANDiA i Poliklinika Sabol zajedno stvaraju magične trenutke!

Sretno!

Obratite nam se s povjerenjem

Zatražite svoj termin za konzultacije, tretman ili zahvat putem telefona +385 1 6190 080 ili pošaljite upit.
Naše osoblje kontaktirat će Vas u roku 24 sata putem telefona ili maila i ponuditi termin koji Vam najviše odgovara.